ادمین اینستاگرام و تولید محتوا | ادمین یاب

ادمین حرفه ای اینستا دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد؟

ادمین حرفه ای اینستا دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد؟

ادمین حرفه ای اینستاگرام دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد؟

ادمین حرفه ای اینستا، کلمه‌ای که این روزها زیادی می‌شنوید، به خصوص اگر شما به عنوان یک مدیر کسب و کار شناخته شده باشید. قطعاً همه کسانی که همکار شما هستند، به شما می‌گویند برای کسب درآمد بیشتر و توسعه کسب و کار یک ادمین برای اینستاگرام در نظر بگیرید. همان طور که می‌دانید شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پر طرفداران‌ترین شبکه‌های اجتماعی در بین مردم ایران است که جذابیت و اهمیت بسیار زیادی دارد.

بنابراین افرادی که تصمیم دارند کسب و کار خودشان را گسترش دهند و افزایش فروش داشته باشند، با ایجاد صفحه در اینستاگرام و تبلیغات حرفه‌ای فضای خوب و تأثیرگذاری را برای کسب و کار خود فراهم می‌کنند. در نتیجه از این طریق می‌توانند به فروش محصولات و ارائه خدمات بهتر به مشتریان بپردازند. بسیاری از مردم در طول روز وقت خود را در این شبکه اجتماعی صرف می‌کنند و اگر ادمین حرفه ای اینستا بتواند فعالیت موثری داشته باشد، می‌تواند کالای خود به گونه‌ای معرفی کند که مورد توجه و بازدید بیشتر مخاطبان قرار بگیرد. اگر می‌خواهید بدانید ادمین اینستاگرام دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد؟ این مقاله را دنبال کنید.

کاری که ادمین حرفه ای اینستاگرام انجام می‌دهد

برخی از افراد با توجه به دانش و آگاهی که دارند، پیج‌های مرتبط با کسب و کارشان به تنهایی مدیریت می‌کنند، اما کسانی که وقت کافی برای انجام این کار ندارند، برای تبلیغات و معرفی کسب و کار خود در فضای مجازی به شرکت‌های برتر و حرفه‌ای مدیریت شبکه‌های اجتماعی مراجعه می‌کنند. در این شرکت‌ها افراد متخصص مشغول به کار هستند که می‌توانند پیج‌های شبکه‌های اجتماعی مرتبط با کسب و کار شما را به خوبی مدیریت کنند. در ادامه مقاله با جزئیات مسئولیت‌های ادمین‌های اینستاگرام بیشتر آشنا خواهیم شد.

ارائه تقویم ماهانه برای مخاطبان و ساختن استوری برای تبلیغات

اولین اقدامی که باید برای تولید محتوا در اینستاگرام انجام شود، ارائه یک تقویم محتوایی عالی است. منظور از تقویم محتوایی این است که شما می‌توانید با برنامه ریزی بر اساس روزهای ماه پست‌ها و استوری‌های خود را ارائه کنید و اگر در آن ماه مناسبت ویژه و خاصی بود، بتوانید آن را برای استوری و یا پست بهتر در نظر بگیرید.

بهترین فالوور را برای پیج جذب می‌کند

یکی از مهم‌ترین خواسته‌های مدیران کسب و کارها از ادمین اینستاگرام پیج خود افزایش تعداد فالوورها است. این کار اگر به هدفمند انجام شود، واقعاً نتایج بسیار موفقیت آمیزی را به همراه خواهد داشت؛ بنابراین می‌توان گفت یکی دیگر از مسئولیت‌های حائز اهمیت ادمین‌های اینستاگرام جذب فالوورهای واقعی و هدفمند است.

ادمین حرفه ای اینستاگرام یک کارشناس تولید محتواست

به جرئت می‌توان گفت اصلی‌ترین بخش کار تولید محتوا توسط مدیر پیج اینستاگرام در مورد موضوعات مختلف با کسب و کار می‌باشد. ارائه محتوا ویدیویی و تصویری در اینستاگرام می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد. بهتر است کارهای تصویری خود را به بهترین کیفیت انجام دهید در این صورت بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرید. اگر قصد عکس گرفتن از محصولات خود را دارید، می‌توانید این کار با دوربین‌های حرفه‌ای و ادیت مناسب انجام دهید.

در ساخت ویدیوها دقت داشته باشید، ایده پردازی و خلاقیت می‌تواند نظر مخاطب را نسبت به محتوای تصویری جذب کند. باید تولید محتوای حرفه‌ای در اینستاگرام را در لیست کارهای مهم خود قرار دهید.

پاسخ کامنت‌ها و دایرکت‌ها توسط ادمین پیج اینستاگرام

ادمین صفحه اینستاگرام می‌تواند به صورت اختیاری بپذیرد که پاسخ کامنت‌ها و دایرکت‌های پیج را بدهد. البته برخی از مدیران کسب و کار ترجیح می‌دهند خودشان این کار را انجام دهند. ممکن است تعدادی از سؤالات کاربران در مورد مسائل فنی و تخصصی کار باشد، بنابراین ادمین پیج شما نمی‌تواند پاسخگوی آن‌ها باشد. اگر برای پیج کسب و کار خود ادمین انتخاب کرده‌اید بهتر است خودتان مسئول پاسخگویی به کامنت‌ها و دایرکت‌ها باشید.

ادمین پیج اینستاگرام و ساخت کمپین‌های تبلیغاتی

یک ادمین اینستاگرام اگر بخواهد به طور حرفه‌ای و دقیق بهترین خدمات را برای یک پیج اینستا در نظر بگیرد، می‌تواند با ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی و مدیریت پیج آن‌ها این کار را انجام دهد. او می‌تواند مناسب‌ترین کمپین را با توجه به اهدافی که دارید برای کسب و کار شما ایجاد کند.

ارائه تبلیغات در پیج‌های بزرگ و استفاده از اینفلوئنسرها

اگر برای تبلیغات کسب و کار خود در فضای مجازی بودجه خوبی دارید، می‌توانید آن را در اختیار ادمین اینستاگرام کسب و کار خود قرار دهید و از او بخواهید بهترین و معتبرترین پیج‌های اینستاگرام را برای تبلیغ پیدا کند و یا برای تبلیغات مؤثر و رشد کسب و کار خود به اینفلوئنسر مراجعه کند.

برای ادمین پیج اینستاگرام باید چقدر هزینه کنیم؟

برای پاسخ به این سؤال باید خودتان بررسی کنید که از ادمین اینستاگرام چه انتظاراتی دارید. به عنوان مثال، شما برای پیج خود در طول یک ماه 6 عکس با کپشن و جذب فالوور می‌خواهید و پیج دیگر ماهانه 20 عکس می‌خواهد با جذب فالوور هدفمند، از نظر خودتان اختلاف قیمت بین این دو چگونه خواهد بود؟ قطعاً هزینه شخصی که برای پیج دوم کار می‌کند بیشتر خواهد بود.

هزینه ادمین حرفه ای برای پیج اینستاگرام بر اساس قرارداد سالانه، به صورت ماهانه پرداخت می‌شود. توجه داشته باشید که این گونه فعالیت‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند، در حقیقت قیمت به کیفیت و حجم کار بستگی دارد. برای انتخاب یک ادمین حرفه‌ای برای پیج خود باید نمونه کارها و شرکت‌های مراجعه کننده را ببینید، تا بتوانید بهترین گزینه را برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود انتخاب کنید.

در آخر

در این مقاله سعی کردیم به صورت مختصر و مفید به مهم‌ترین دغدغه مدیران کسب و کار یعنی انتخاب بهترین ادمین حرفه ای اینستا بپردازیم. در بخش نظرات می‌توانید با توجه به موضوعات مطرح شده در این مقاله نظرات و پیشنهادات خود را به اشتراک بگذارید.

Rate this post

2 دیدگاه دربارهٔ «ادمین حرفه ای اینستا دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد؟»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همین الان پیام بده تا کمکت کنم !