ادمین اینستاگرام و تولید محتوا | ادمین یاب

5 روش رشد سریع در اینستاگرام – افزایش فالور

استراتژی رشد اینستاگرام

5 روش رشد سریع در اینستاگرام – افزایش فالور

استراتژی رشد اینستاگرام
استراتژی رشد اینستاگرام افزایش فالور

۱_برای جذب فالور به طور مداوم پست بگذارید

پست نگذاشتن باعث میشود انتظارات و‌علایق مخاطبان شما فروکش کند.اگر هر روز پست بگذارید اما بعد از مدتی پست نگذارید فالوور های شما سردرگم میشوند.درواقع ممکن است بعد ازاینکه شما تصمیم به ارسال مجدد پست میگیرید آنها شما را آنفالو‌ کنند.شما با داشتن یک برنامه منظم میتوانید میزان تعامل مخاطب را افزایش دهید بدون اینکه بخواهید بیش از حد زمان بگذارید.لازم به ذکر است هرگونه استراتژی اینستاگرامی با مشخص کردن تعداد ارسال پست در یک زمان مشخص(مثلا یک ماه) باعث میشود به شما در حرکت در مسیر کمک کند.با در نظر گرفتن این موارد برای خودتان یک برنامه با تداوم بریزید.

2-از برنامه ریزی استفاده کنید

همانطور که گفتیم تولید محتوا و‌ پست گذاشتن بطور مداوم رشد پیج را بالا میبرد، پس اگر میخواهید پیج شما رشد خوبی داشته باشد داشتن یک برنامه ریزی خوب بهترین راه است. با برنامه ریزی کردن برای ارسال پست های اینستاگرام امکان اشتباه کردن کردن کاهش میابد و در وقت شما نیز صرفه جویی میشود.خبر خوب اینکه اینستاگرام برای همه بازاریابهای اینستاگرام
این کار را اسان کرده است.همانطور که میدانید به علت اینکه اینستاگرام از زیر مجموعه های فیسبوک است و مدیریت مشترک و ویژگی های مشترک دارن بسیار باهم هماهنگ هستن، به همین علت در قسمت مدیریت تبلیغات فیسبوک امکان برنامه ریزی برای فعالیت در اینستاگرام را دارد پس اگر میخواهید پیج شما تعامل و بازخورد خوب و مفیدی داشته باشداز برنامه ی برنامه ریزی استفاده‌ کنید.

۳- لایو اینستاگرام را امتحان کنید

ایا میدانید ۸۲٪از مردم به تماشای یک لایو ویدیویی علاقه ی بیشتری دارند نسبت به دیدن یک پست در شبکه های اجتماعی؟!
زمانی که شما لایو ویدیویی بگیرید در ردیف اول استوری های فالورهایتان قرار می‌گیرید پس بازدید بیشتری خواهید داشت
و با ارسال نوتیفیکیشن برای فالورهایتان انهارا از لایو شما باخبر میکند.

در آخر، به نظر می رسد الگوریتم اینستاگرام به اکانتهای بیزینسی که از لایو استفاده می کنند، علاقه بیشتری دارد. این موضوع از رویه اینستاگرام نسبت به این پیج ها مشخص است: آسان تر کردن دسترسی به پروفایل این پیجها به روشهای مختلف و تقویت امکان تعامل ارگانیک با آنها.

4- با برندهای دیگر همکاری مشترک داشته باشید

اگر میخواهید اینستاگرامتان رشد خوبی داشته باشد بهترین راه این است که با برندهای دیگر که فالوور های بیشتری دارند همکاری مشترک داشته باشید. این روش یک نوع بازاریابی به روش یک تیر و دونشان است، زیرا با همکاری مشترک هم محتوای خودرا برای فالوورها و‌مخاطبانتان ارائه میدهید و هم به مخاطبان جدید دست پیدا می کنید.
قبل ازاینکه بخواهید با برندی دیگر همکاری کنید ازاینکه مخاطبان انها مخاطب هدف شما هم باشند اطمینان حاصل کنید و از برنامه ریزی مشخصی استفاده کنید تا بتوانید پیش بینی کنید که ایا این همکاری به شما سودی میرساند یا خیر؟!

۵- برگزاری مسابقات

یک مسابقه اینستاگرامی راه دیگری برای در معرض دید قرار دادن پیج شما، برای رشد حساب کاربری تان است. چرا؟ اولا، مردم عاشق چیزهای رایگان هستند! شما هر چیزی را بطور رایگان و به عنوان جایزه بدهید، افراد به احتمال زیاد استقبال می‌کنند. درواقع رقابت و جایزه دادن در اینستاگرام به خوبی شما را به آنچه که می خواهید یعنی افزایش فالور ها و افزایش تعامل نرخ پیج شما، می رساند. و برای رسیدن به چنین اهدافی نیز، چندین راه وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید از مردم بخواهید که:

عکس های شما را باز نشر کنند
نظر بگذارند و دوستانشان را تگ کنند
پست های شما را لایک کنند
پست ها یا استوری های شما را به اشتراک بگذارند

مسابقات اینستاگرامی

مسابقات اینستاگرامی راهی برای دیده شدن و رشد پیج شما هست زیرا مردم علاقه زیادی به جایزه گرفتن و‌چیزهای رایگان دارند اینه نکته میتوانید در جذب فالور به شما کمک کند. هرچیزی که به صورت رایگان و جوایز در اختیار مردم قرار بگیرد از ان استقبال خواهند کرد پس جایزه دادن باعث افزایش انگیزه مخاطبان برای تعامل میشود که چند روش برای این کار وجود دارد. عکس های شما رو منتشر کنند، کامنت بگذارند و پست را برای دوستانشان ارسال کنند، پست های شمارا لایک کنند
پست ها و استوری های شمارا به اشتراک بگذارند، یکی از نکات مثبت این کار این است که اصلا کار سخت و پیچیده ای نیست و نیاز به برنامه ریزی ندارد.

Rate this post

6 دیدگاه دربارهٔ «5 روش رشد سریع در اینستاگرام – افزایش فالور»

  1. آواتار علی

    عالی بود، ممنون از محتوا خوبتون.
    به نظرم حضور یک ادمین حرفه ای اینستاگرام خیلی میتونه به رشد و توسعه هر بیزینس و کسب و کار آنلاین کمک کنه!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همین الان پیام بده تا کمکت کنم !